Doprava

Způsoby dopravy objednaného zboží

Pokud si u nás objednáte zboží bude Vám doručeno buď prostřednictvím České pošty, službou balík do ruky - malé zásilky, velké zásilky či specifické zásilky a paletová přeprava přepravní společností TopTrans nebo GEBRÜDER WEISS. S těmito společnostmi spolupracujeme spokojeně již dlouhou dobu a mají zkušenosti s přepravou specifického koupelnového zboží.

Malé zásilky jsou doručeny vždy do druhého pracovního dne od podání zásilky, velké zásilky jsou doručovány v průběhu tří pracovních dnů od podání zásilky.

Pokud máte speciální požadavky ohledně dopravy napište toto prosím do poznámky objednávce a my se Vám pokusíme spolu s přepravní společností vyjít vstříc.

Všechny naše zásilky jsou před expedicí kontrolovány a jsou zasílány v bezvadném stavu.

Se zasíláním našich produktů máme dlouholeté zkušenosti a nemusíte mít obavy z přepravy u nás nakoupeného zboží. Zboží je důkladně zabalené a odkontrolované. Mějte prosím na paměti, že podepsáním přepravního listu odsouhlasujete, že jste zboží přijali bez výhrad a v pořádku, tudíž na pozdější reklamace a škody způsobené dopravou nelze brát zřetel. Doporučujeme zboží před řidičem zkontrolovat, zejména jedná-li se o keramiku, sklo a jiný choulostivý materiál a to i v případě, že obal nevykazuje známky poškození, při poškození těchto materiálů nemusí být obal poškozen! V případě sprchových koutů, sprchových boxů, masážních boxů, parních boxů stačí jednoduchá povšechná kontrola zda zásilka takzvaně "nerachtá", což by znamenalo vysypané sklo, které nelze přehlédnout. Toto je zbytečné u zboží jako vodovodní baterie, sprchové sety a ostatní produkty z pevných materiálů. V případě, že řidič není ochoten posečkat na zběžnou kontrolu je důležité tuto skutečnost vepsat do přepravního listu a zboží si pak můžete zkontrolovat i po odjezdu řidiče.

V případě, že je zásilka poškozená, zboží nepřebírejte. Zašleme Vám nové.

Výše uvedené rady jsou zde pro spokojenost Vaší i naší :) S pravděpodobností 99% k Vám dorazí zboží naprosto v pořádku a nemusíte mít žádné obavy, pouze Vás vybízíme k opatrnosti, tak aby zbytečně nedocházelo k nedorozumněním. Procento poškozených zásilek je v objemu zasílaných věcí naprosto mizivé, přesto je důležité na něj upozornit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení