Doprava

Způsoby dopravy objednaného zboží

Pokud si u nás objednáte zboží bude Vám doručeno buď prostřednictvím České pošty, službou balík do ruky - malé zásilky, velké zásilky či specifické zásilky a paletová přeprava přepravní společností TopTrans nebo GEBRÜDER WEISS. S těmito společnostmi spolupracujeme spokojeně již dlouhou dobu a mají zkušenosti s přepravou specifického koupelnového zboží.

Malé zásilky jsou doručeny vždy do druhého pracovního dne od podání zásilky, velké zásilky jsou doručovány v průběhu tří pracovních dnů od podání zásilky.

Pokud máte speciální požadavky ohledně dopravy napište toto prosím do poznámky objednávce a my se Vám pokusíme spolu s přepravní společností vyjít vstříc.

Všechny naše zásilky jsou před expedicí kontrolovány a jsou zasílány v bezvadném stavu.

Se zasíláním našich produktů máme dlouholeté zkušenosti a nemusíte mít obavy z přepravy u nás nakoupeného zboží. Zboží je důkladně zabalené a odkontrolované. Mějte prosím na paměti, že podepsáním přepravního listu odsouhlasujete, že jste zboží přijali bez výhrad a v pořádku, tudíž na pozdější reklamace a škody způsobené dopravou nelze brát zřetel. Doporučujeme zboží před řidičem zkontrolovat, zejména jedná-li se o keramiku, sklo a jiný choulostivý materiál a to i v případě, že obal nevykazuje známky poškození, při poškození těchto materiálů nemusí být obal poškozen! V případě sprchových koutů, sprchových boxů, masážních boxů, parních boxů stačí jednoduchá povšechná kontrola zda zásilka takzvaně "nerachtá", což by znamenalo vysypané sklo, které nelze přehlédnout. Toto je zbytečné u zboží jako vodovodní baterie, sprchové sety a ostatní produkty z pevných materiálů. V případě, že řidič není ochoten posečkat na zběžnou kontrolu je důležité tuto skutečnost vepsat do přepravního listu a zboží si pak můžete zkontrolovat i po odjezdu řidiče.

V případě, že je zásilka poškozená, zboží nepřebírejte. Zašleme Vám nové.

Výše uvedené rady jsou zde pro spokojenost Vaší i naší :) S pravděpodobností 99% k Vám dorazí zboží naprosto v pořádku a nemusíte mít žádné obavy, pouze Vás vybízíme k opatrnosti, tak aby zbytečně nedocházelo k nedorozumněním. Procento poškozených zásilek je v objemu zasílaných věcí naprosto mizivé, přesto je důležité na něj upozornit.